Anketa
26.06.2016
Koji vam je turnir do sada bio najbolji

PRVI 2009 POB. DUNAVE
DRUGI 2010 POB. HAJDUK
TREĆI 2011 POB. JUG
ČETVRTI 2012 POB. ČILIPI
PETI 2013 POB. ČILIPI
ŠESTI 2014 POB. ENKEL
SEDMI 2015 POB. PAVLJE B./KARASOVIĆI
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Ljuta
FINALE 10. TURNIRA KONAVOSKIH SELA
Četvrtak, 19.07.2018  
 
  SOKOL Dubravka pobjednik je jubilarnog desetog TURNIRA KONAVOSKIH SELA . U napetoj utakmici protiv uvijek odlične momčadi Zvekovice kojoj je ovo peto finale , koja je tražila svoj treći naslov ipak nije uspjela . Momci iz Dubravke su pred prepunim gledalištem pobjedili 2:1 . Godinama sanjaju i gore u želji ali nisu imali dobar put a ni sreće . Tako poslje prvog pobjednika Dunava prenosni pokal se vraće u susjednu Dubravku ili jednostavnije rečeno na Potok . Mi čestitamo i pobjednicima i gubitnicima .
U utakmici za treće mjesto momčad Popovića je pobjedila Obod koji ipak nije imao snage za još jednu dobru utakmicu . Rezultat je bio 5:2 . 
Dječaci iz Čilipa su najbolji u turniru dječaka , drugi su Pridvorjani i treći su prošlogodišnji pobjednici iz Dubravke .
Najbolji igrač turnira je MATEJ PEROVIĆ , najbolji strijelac ANTE ARBANASIN , najbolji vratar IVO ĐUKAN . Nagradu za fer play osvojili su momci iz DVD Čilipa .
U turniru djece najbolji igrač je Toni Skurić , najbolji vratar Bruno Miloglav , najbolji strijelac Miho Bupić i fer play ekipa je brastvo Dimitrije i Martin .
Svim natjecateljim , posjetiteljima , sponzorima , uzvanicima , ljudima sa dobronamjernim savjetima i posebno sucima na čelu sa Andrejom Topićem veliko HVALA što su bili dio jubilarnog desetog TURNIRA KONAVOSKIH SELA . 

Starije vijesti

18.07.2018 - 14. DAN TURNIRA
17.07.2018 - 13. DAN TURNIRA
Info
RASPORED UTAKMICA
Subota, 14.07.2018  
 

SRIJEDA 18.07.2018. FINALE

19:15 DJECA ZA TREĆE MJESTO Ž.CAVTAT-Ž.DUBRAVKA
20:15 GL.TURNIR ZA TREĆE MJESTO OBOD-POPOVIĆI
21:15 DJECA FINALE Ž.PRIDVORJE-Ž.ČILIPI
22:15 FINALE ZVEKOVICA-SOKOL DUBRAVKA
23:30 DODJELA NAGRADA
23:50 VATROMET
00:00 ZABAVA-UČITELJICE
 
Č E T V R T F I N A L E
 
 
 

14.07.            SUBOTA

20:00 DJ. A1 – A4  Ž. DUBRAVKA – B. DIMIT./MARTIN

21:00 ZVEKOVICA – ČILIPI -------------------- A

22:00 DJ. A2 – A3 Ž. PLOČ./VITALJ – Ž. CAVTAT

23:00 MEĆAJAC – OBOD ------------------ B

15.07. SLOBODAN DAN

16.07.           PONEDJELJAK

20:00  DJ. A2-A4 Ž . PLOČICE/VITALJ. – BR. DIM./MAR.

21:00  JADRAN – POPOVIĆI ----------------- 1:0

22:00 DJ. B1-B3 Ž. ČILIPI – Ž. PRIDVORJE

23:00  SOKOL - MOLUNAT ------------- 2:1

P O L U F I N A L E

17.07.        PONEDJELJAK

20:00 Ž. Dubravka-Ž. Pridvorje

21:00 ZVEKOVICA-OBOD

22:00 Ž. Čilipi-Ž. Cavtat

23:00 POPOVIĆI-SOKOL

 

RASPORED  ZAVRŠNICE
 
 

  O S M I N A      F I N A L A 

 1 – 16------------------------ I

 8 – 9 -------------------------II

 4 – 13 -----------------------III

 5 – 12 -----------------------IV

 6 – 11 -----------------------V

 3 – 14 ----------------------VI

 7 – 10 --------------------- VII

 2 – 15 ----------------------VIII

Č E T V R T F I N A L E

I – II  -------------------- A

III – IV ------------------ B

V – VI   ----------------- C

VII – VIII    ------------- D

P O L U F I N A L E

A - B

C - D

ODIGRANE UTAKMICE

28.06.  ČETVRTAK
 
 
20:00 A1-A3 ZVEKOVICA-JADRAN   6:3
21:00 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI 1:0 prekid/kiša
22:00 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI odgoda kiša
23:00 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA odgoda kiša
 
29.06. PETAK
20:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI odgoda kiša
21:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA odgoda kiša
22:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD odgoda kiša
 

30.06. SUBOTA

20:00 E1-E3 BAČEV DO - DVD ČILIPI kiša
21:00 C2-C4 MOČIĆI - ZASTOLJE/TUŠIĆI kiša
22:00 F1-F3 ČILIPI - TIHA kiša
23:00 A3-A4 JADRAN- VITALJ. I ĐURINIĆI kiša

NEDJELJA  01.07   SLOBODAN DAN

02.07. PONEDJELJAK

20:00 B3 – B4 PAVLJE B./KAR. - GRUDA 1:1  p3:2
21:00 B1 – B2 PRIDVORJE – GABR./ MIHANIĆI 2:1
22:00 C1 – C2 MEĆAJAC - MOČIĆI 6:2
23:00 C3 – C4 SOKOL – ZASTOLJE/TUŠIĆI 2:0
03.07 UTORAK
20:00 D3 – D4 OBOD - CAVTAT 2:0
21:00 E1 – E2 BAČEV DO - OMLADINAC 3:0
22:00 F1 – F2 ČILIPI - MOLUNAT 2:3
23:00 A1 – A4 ZVEKOVICA – VITALJINA/ĐURINIĆI 4:2
 

04.07. SRIJEDA
20:00 B2 – B3 GABR./MIHANI. – PAVLJE B./KAR 2:1
21:00 B1 – B4 PRIDVORJE - GRUDA 2:5
22:00 D1 – D2 POPOVIĆI - DUNAVE 4:0
23:00 A2 – A3 JUG - JADRAN 0:3

05.07.           ČETVRTAK

20:00  D2- D4 DUNAVE - CAVTAT 3:4

21:00 C2 – C3 MOČIĆI - SOKOL 0:5

22:00 F2 – F3 MOLUNAT - TIHA 1:0

23:00 C1 – C4 MEĆAJAC – ZASTOLJE /TUŠIĆI 2:6

 

06.07.            PETAK

20:30 A1-A2 ZVEKOVICA – JUG KOMAJI 7:0

21:30 E2 – E3  OMLADINAC – DVD ČILIPI 1:1 p2:3

22:30 D2 – D3 DUNAVE – OBOD 2:4

SUBOTA 07.07. SLOBODAN DAN

08.07.2018         NEDJELJA

19:30 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI  2:1

20:30 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI 0:2

21:30 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA 2:1

22:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA 3:3 p 7:6

23:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD 2:2 p5:4

09.07.           PONEDJELJAK
 

19:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI 1:1 p 2:3

20:30 E1 – E3 BAČEV DO – DVD ČILIPI 1:2

21:30 D1 – D4 POPOVIĆI  - CAVTAT  0:4

22:30 F1 –F3 ČILIPI - TIHA 3:0 bb

23:30 A3 – A4 JADRAN –VITALJINA I ĐURINIĆI 3:2

 

 

 

O S M I N A    F I N A L A

 
 
 

  10.07.           UTORAK

19:00 DJ. A1-A2  Ž. DUBRAVKA – Ž. PLOČICE/VIT. 9:0

20:00 DJ. A3-A4 Ž. CAVTAT – BR. DIMIT./MARTIN 5:1

21:00 1 – 16   ZVEKOVICA-ZASTOLJE/TUŠIĆI 3:0 b.b.-------- I

22:00 8 – 9   CAVTAT-ČILIPI 1:5 ------------------------------II

23:00 4 – 13   MEĆAJAC-GRUDA 4:4 p(3:2)-------------III

 11.07    SRIJEDA  SLOBODAN  DAN

12.07.          ČETVRTAK

20:00 DJ. B1-B2 Ž. ČILIPI – Ž. GRUDA 5:1
21:00 DJ. A1-A3 Ž. DUBRAVKA – Ž. CAVTAT 5:2
22:00 5 – 12   OBOD-P.BRDO/KARASOVIĆI  4:2------------IV
23:00 6 – 11   DVD ČILIPI-JADRAN LJUTA  1:3---------------V

13.07.        PETAK

20:00 DJ. B2 – B3 Ž. GRUDA – Ž. PRIDVORJE
21:00 3 – 14   GAB./MIHANIĆI-POPOVIĆI 0:2-------------VI
22:00 7 – 10   SOKOL-BAČEV DO 2:1 ---------------------- VII
23:00 2 – 15   MOLUNAT-JUG KOMAJI 5:2 ---------------VIII
 
 

Starije vijesti

13.05.2018 - KOEFICIJENTI ZA 10. TURNIR KONAVOSKIH SELA
19.01.2018 -
Nogomet
GRUPE ZA 10. TURNIR KONAVOSKIH SELA
Srijeda, 27.06.2018  
Šest posljednje plasiranih momčadi ispada iz turnira .Za odrediti brojeve za šest prvoplasiranih (1-6 ) i šest drugoplasiranih momčadi ( 7-12 )  iz četiri grupe sa po 4 ekipe brišu se utakmice sa posljednjim četvrtim i prema tome se pravi plasman najboljih prvoplasiranih i drugoplasiranih momčadi . Znači kada se izbrišu rezultati sa poljednjim četvrtim imamo 6 grupa sa po tri ekipe  . Za brojeve ( 13-16 ) se određiva plasman prema bodovima koje su osvojili . Uvijeti za plasman su : 1.BROJ BODOVA , 2. GOL RAZLIKA , 3. BROJ DATIH GOLOVA , 4. ŽDRIJEB .               
 
                           OD   P     N   POR  GR            BOD
GRUPA A
1.ZVEKOVICA          3    3    0    0      17:5  +12    9
2.JADRAN LJUTA      2     1    0    1     6:6      0     3
3.JUG KOMAJI         3     1    0    2     2:11    -9    3
4.VIT./ĐUR.             2     0    0    2     3:6     -3    0
GRUPA  B
1.GAB./MIHANIĆI    3    2    0    1     5:4      +1    6
2.P.BRDO/KAR.        3    1    1    1     4:3     +1     4
3.GRUDA                 3    1   1    1     7:5     +2     4
4.PRIDVORJE           3    0    1   2     4:8      -4     3
 
GRUPA  C
1.MEĆAJAC               3     2    1    0     15:7    +8   7
2.SOKOL                   3     2    1    0     10:3    +7   7
3.ZAST./TUŠIĆI          2    0    0    2      2:8    -6    0
4.MOČIĆI                   2    0    0    2     2:11    -9    0
 
GRUPA  D
1.OBOD                      3    2   1    0      8:4    +4   7 
2.POPOVIĆI                2    1   1    0       6:2   +4    4
3.CAVTAT                    2    1   0    1       4:5    -1    3
4.DUNAVE                   3    0    0    3      5:12    -7   0
 
GRUPA  E
1.BAČEV DO                1    1    0     0       3:0   +3   3
2.DVD ČILIPI               1    0    1     0       1:1     0    1
3.OMLADINAC              2    0    0     2       1:4    -3   1
GRUPA  F
1.MOLUNAT                  2    2    0     0       4:2   +2   6   
2.ČILIPI                      1    0    0     1       2:3     -1    0 
 
3.TIHA                       1    0     0     1      0:1     -1   0
 
TURNIR DJECE
GRUPA   A
1.ŽUPA DUBRAVKA
2.ŽUPA PLOČICE I VITALJINA
3.ŽUPA CAVTAT
4.BRASTVO DIMITRIJE I MARTIN
 
GRUPA   B
 
1.ŽUPA ČILIPI
2.ŽUPA GRUDA
3.ŽUPA PRIDVORJE

Starije vijesti

31.05.2018 -
13.05.2018 -
Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis