Anketa
20.07.2011
Najbolji turnir KONAVOSKIH SELA u tri godine je

TREĆI 2011
DRUGI 2010
PRVI 2009
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Ljuta
Ponedjeljak, 13.07.2015  
 
  P A V LJ E   B R D O   I   K A R A S O V I Ć I    PRVAK 2015
 BALDO CICIJELJ NAJBOLJI STRIJELAC I NAJBOLJI IGRAČ
DELIJA NAJBOLJI VRATAR
FERPLAY  KONAVOSKA BRDA
3. OBOD
2. ZVEKOVICA
1. PAVLJE BRDO I KARASOVIĆI
 

PAVLJE BRDO I KARASOVIĆI - ZVEKOVICA  2 : 1 (0:0)

Izuzetno zanimljiva utakmica koju su nijanse odlučile. Tvrda utakmica kako smo i očekivali prvo poluvrjeme završila je rezultatom 0:0 , ali nemojte se varati bilo je dosta šansi na obje strane. U drugo poluvrijeme momčad PBK ulazi furiozno i najbolji igrač i strijelac turnira Baldo Cicijelj dva puta matira vratara Deliju . Tribine su proključale . Međutim iskusna momčad sa Zvekovice se ne predava . Ubacaju u veću brzinu i stvaraju brojne šanse . Njihov najiskusniji i najbolji igrač Tomo Vodopija poslje jednog slobodnog udarca smanjiva rezultat na 2:1 te stavlja ogroman pritisak na momčad PBK. Međutim PBK odoljeva svim napadima Zvekovice i upisuju se u povjest ovog turnira. 

Pavlje Brdo i Karasovići osvojili su ovaj turnir bez poraza te su finalista Zvekovicu dva puta pobjedili . U njihovoj momčadi se sastavilo veliko iskustvo , prave godine i izuzetna borbenost. Kada imate u momčadi Šmanjka, Cicijelja i Astića , te kada oni daju 120% svojih mogućnosti povuču cijelu ekipu i dogodi se ovo da jedno od najmanjih sela u Konavlima pobjedi na ovom turniru.

Zvekovica je izgubila svoje drugo finale. Cijeli turnir su djelovali odlično i organizirano. Njihov glavni nosioc igre je bio Tomo Vodopija i odigrao je cijeli turnir na vrlo visokom nivou.Ne smiju se ni drugi zaboraviti , Radičević, Caput, Delija ... . Također se mora priznati da su ovaj turnir i oni osvojili nebi bilo nezasluženo .  

ČILIPI - OBOD 3:3 (3:0) P2:3

Ova utakmica je u dva poluvremena imala različite dvije momčadi.U prvom poluvremenu momčad iz Čilipa je dominirala terenom i činilo se na poluvremenu da je utakmica gotova. Međutim momčad Oboda ima definitivno najjači karakter na ovogodišnjem turniru i opet se vraću iz ponora izjednačuju i lutriji penala osvajaju svoju prvu medalju na ovom turniru . Čilipljani opet nisu imali koncetracije , ali to je momčad kojoj milimetri nedostaju da uzmu opet nalov pobjednika ovog turnira.

SLAVEN - HLADNICA /DJECA 2006/2007/ 0:0 P2:1

I ova utakmica kao i cijeli turnir je bila neizvjesna i utakmicu su odlučili penali. Djecasa grude su bila spretnija .


Starije vijesti

11.07.2015 -
09.07.2015 -
Info
Nedjelja, 05.07.2015  
 
Važna obavijest !!!
Žuti kartoni se ne prenose iz grupnog dijela natjecanja u osminu finala, te se ne prenose iz četvrtfinala u polufinale,dok se crveni kartoni uvijek prenose.
Izvođenje kaznenih udaraca se računa samo ako dvije momčadi imaju isti broj bodova , dok ako se zatvori krug sa tri momčadi tada se čini mini tablica između tih momčadi .
                  RASPORED  UTAKMICA
 
PONEDJELJAK 22.06.
20:00 POPOVIČI - MIKULIĆI/POLJICE 3 : 1
21:00 PRIDVORJE - CAVTAT 0 : 2
22:00 APOSTOLI - VITOŠ 6 : 3
23:00 DVD ČILIPI - MOČIĆI 2 : 2 (4:3)
UTORAK 23.06.
20:00 BAČEV DO - HAJDUK 5 : 2
21:00 KON. BRDA - LOVORNO 0 : 0 (p3:2)
22:00 TIHA - SOKOL 3 : 1
23:00 ČILIPI - OBOD 2 : 1
 
SRIJEDA 24.06.
20:00 APOSTOLI - DVD ČILIPI 1 : 1 (p4:3)
21:00 VITOŠ - MOČIĆI 0 : 6
22:00 GRUDA - MEĆAJAC 0 : 1
23:00 POPOVIĆI - PRIDVORJE 2 : 3
 
ČETVRTAK 25.06.
20:00 OMLADINAC - JUG 3 : 1
21:00 JADRAN - BORAC 2 : 3
22:00 ZVEKOVICA - PAVLJE B./KAR 2 : 3
23:00 MIKUL./POLJICE - CAVTAT 2 : 3
 
PETAK 26.06.
20:00 TIHA - GRUDENSBURG 4 : 2
21:00 POPOVIĆI - CAVTAT 4 : 1
22:00 HAJDUK - LOVORNO 1 : 1 (p7:6)
23:00 DUNAVE - GABRILE 3 : 1
 
SUBOTA 27.06.
20:00 GRUDA - ZASTOLJE  1 : 2
21:00 BAČEV DO - KON. BRDA 2 : 0
22:00 ČILIPI - MOLUNAT  3 : 1
23:00 PRIDVORJE - MIK./POLJICE  5 : 1

NEDJELJA 28.06

20:00 ZVEKOVICA-GABRILI    8:0

21:00 PAVLJE BRDO-DUNAVE 2:0

22:00 APOSTOLI-MOČIĆI 4:1

23:00 DVD ČILIPI-VITOŠ 11:3

 

 

 

PONEDJELJAK 29.06

20:00 BAČEV DO-LOVORNO 7:0

21:00 KON.BRDA-HAJDUK 0:6

22:00 OMLADINAC-BORAC 0:0 p(0:2)

23:00 JUG KOMAJI-JADRAN 1:2

 

 

 

UTORAK 30.06

20:30 MOLUNAT-OBOD 0:3

21:30 ZASTOLJE-MEĆAJAC 1:2

22:30 GRUDENSBURG-SOKOL D. 3:3 p6:4

 

 

SRIJEDA 01.07.

 

20:00 ZVEKOVICA - DUNAVE 2:0

21:00 PAVLJE B./KAR - GABRILE 6:6

22:00 OMLADINAC - JADRAN 2:0

23:00 JUG - BORAC 2:2

 

PETAK 03.07. OSMINA FINALA 1/3

20:30 1A – 2B  POPOVIĆI- DVD -(2:3) --------------------I

21:30 1B – 2A  APOSTOLI-PRIDVORJE (0:3) ----------II

22:30 1C – 2D PAVLJE B./KAR.- BORAC (3:6)---------III

 

 

SUBOTA 04.07.2015  OSMINA FINALA 2/3

20:30 1D – 2C OMLADINAC - ZVEKOVICA 0:5  ------IV

21:30 1E – 2F BAČEV DO - GRUDENSBURG2:2 p6:5-- V

22:30 1F – 2E TIHA - HAJDUK 0:4 ------------------------- VI

 

 

NEDJELJA 05.07. OSMINA FINALA 3/3

 

21:00 1G – 2H ČILIPI - ZASTOLJE 4 : 3 ------------ VII

22:00 1H – 2G MEĆAJAC - OBOD  0 : 3  --------- VIII *

 

PONEDJELJAK 06.07.2015 SLOBODAN DAN

 

 

UTORAK 07.07. ČETVRTFINALE 1/2

20:30 I – VIII DVD ČILIPI - OBOD 1:1 p3:4 ------------------- 1

21:30 SLAVEN - ORAČAC (2006/2007 GODIŠTE) 2:1

22:30 II – VII PRIDVORJE  - ČILIPI  0:1------------------------ 2 *

 

SRIJEDA 08.07. ČETVRTFINA LE  2/2

20:30 III – VI PAV.BRDO/KAR.-HAJDUK  4:1----------- 3

21:30 HLADNICA - CAVTAT (2006/2007 GOD) 1:0

22:30 IV - V  ZVEKOVICA - BAČEV DO 1:0 ------------ 4  *

 

ČETVRTAK 09.07.  SL. DAN

 

 

PETAK 10.07. POLUFINALE

21:00 1 – 4  OBOD - ZVEKOVICA  3 : 3 P 2:3

 

22:30 2 – 3 ČILIPI - PAVLJE BRDO/KARASOVIĆI 0:1

 

  NEDJELJA 12.07. FINALE 

 

20:30 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO 

           OBOD - ČILIPI  3 :3 p4:3

 

21:30 SLAVEN - HLADNICA 0:0 p2:1

 

22:30 FINALE

            PAVLJE BRDO/KARASOVIĆI - ZVEKOVICA

 2:1

23:30 DODJELA MEDALJA

 

00:00 VATROMET

 

00:10 ZAVRŠNA ZABAVA ZABAVLJA VAS GRUPA /BARBARI/

 

  L I S T A    S T R I J E L A C A

 

   13 GOLOVA

 

BALDO  CICIJELJ

 

     


Starije vijesti

01.06.2015 -
27.10.2014 -
Nogomet
Nedjelja, 28.06.2015  
GRUPA A
1. POPOVIĆI         3  9:5   6
2. PRIDVORJE       3  8:5   6
3. CAVTAT            3  6:6   6
4. MIK./POLJ.       3  4:11  0
 
GRUPA  B
1.  APOSTOLI          3  11:5  7
2.  DVD ČILIPI      3  18:6   5
3.  MOČIĆI         3  9:6   4
4.  VITOŠ           3  6:23  0
 
GRUPA  C
1.  PAVLJ.B./KAR.  3   11:8  7
2.  ZVEKOVICA     3  12:3  6
3.  DUNAVE          3  3:6  3
4.  GABRILE         3  8:17  1
 
GRUPA  D
1.  OMLADINAC    3  5:1   7
2.  BORAC            3  5:3   5
3.  JADRAN           3  4:6   3
4.  JUG                 3  4:7   1
 
GRUPA  E
1. BAČEV DO        3   14:2   9
2. HAJDUK            3  8:6   4
3. LOVORNO         3  1:8   2
4. KON. BRDA       3  0:8   1
 
GRUPA  F
1. TIHA                  2  7:6   6
2. GRUDENSBURG  2  5:7   1
3. SOKOL               2  4:6   1
 
GRUPA  G
1. ČILIPI                2   5:2   6
2. OBOD                2   4:2   3
3. MOLUNAT          1   1:6   0
 
GRUPA  H
1. MEĆAJAC           2   3:1   6
2. ZASTOLJE            2   4:2   3
3. GRUDA                2   1:4   0

Starije vijesti

23.05.2015 -
08.05.2015 - 7.TURNIR KONAVOSKIH SELA
Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

B R I T V E L A d.o.o. Ljuta

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis