Linkovi
Nogomet
Nedjelja, 04.12.2016

JADRAN  -  OMBLA   2 : 6  ( 2 : 1 )

Kada se na prvi pogled pogleda rezultat , reklo bi se da je Ombla lako riješila susret u svoju korist . Međutim mi smo rezultatski bili u prednosti veći dio utakmice , a veliku rezultatsku prednost momci iz Omble su postigli u zadnja 3 minuta . Mi smo vodili 2:0 i 28 sekundi prije poluvremena primamo gol za 2:1 . Mora se priznati da kompletna Ombla nas je jako stisla drugo poluvrijeme , međutim i mi smo imali svoje šanse , tri kontre koje nismo realizirali . Momcima iz Omble čestitamo na potpuno zasluženoj pobjedi . Većina naših momaka također je odlično odigrala utakmicu , a u ovoj utakmici veliki hendikep je bio što su dva naša igrača imala po tri žuta kartona , a dvojici je ovo bila prva utakmica nakon duže pauze od ozljeda. Također zanimljivo je spomenuti kako ove godine suci lako potežu kartone našim igračima . Naime među momčadima smo koje imaju najmanje akomuliranih prekršaja , a imamo gotovo najviše žutih kartona .

Sljedeće kolo igramo sa Squerom i opet hvatamo priključak sa tri vodeće momčadi prvenstva .