IGRAČ TURNIRA-TOMISLAV VODOPIJA

GOLMAN TURNIRA-ĐURO DELIJA

NAJBOLJI STRIJELAC-PERO OPUŠIĆ(9 POGODAKA)

FAIR PLAY MOMČAD-MOČIĆI

Zvekovica je pobjednik 9. turnira konavoskih sela nakon što je u svom trećem uzastopnom finalu ukupno četvrtom drugi put zaredom pobijedila Enkel iz Popovića.Utakmica je počela odmjeravanjem snaga nitko nije želio na početku preuzeti veliki rizik jer je veliki ulog u pitanju.U prvom poluvremenu nije bilo nekih značajnijih prilika osim grede Periše Klaića.U drugom poluvremenu igra se malo rasplamsala i Zvekovica dolazi u vodstvo golom Vlaha Rajčevića.Popovićani se nisu predavali te uspijevaju izjednačiti prekrasnim pogotkom Periše Klaića sa nekih 9-10 metara.Utakmica je odlučena 45 sekundi prije kraja kada se u gužvi pred Alavijinim golom najbolje snašao prošlogodišnji igrač turnira, igrač koji igra sa tolikom željom, Vlaho Radičević.Tim golom Zvekovica osvaja svoj drugi naslov čime se izjednačila sa Čilipima.

U utakmici za treće mjesto Mećajac je bio bolji od Bačevog Dola s 3:0.

TURNIR DJECE

Što se tiče turnira djece naslov su osvojili dječaci iz Župe Dubravka nakon što su u finalu pobijedili Župu Čilipi rezultatom 3:1.Treće mjesto osvojila je Župa Pridvorje koja je svladala Župu Cavtat boljim izvođenjem penala nakon 2:2 u regularnom dijelu utakmice.