Anketa
18.10.2018
Da li želite da se Turnir Konavoskih sela nastavi

da
ne
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Info
RASPORED UTAKMICA
Subota, 14.07.2018  

 

SRIJEDA 18.07.2018. FINALE

19:15 DJECA ZA TREĆE MJESTO Ž.CAVTAT-Ž.DUBRAVKA

20:15 GL.TURNIR ZA TREĆE MJESTO OBOD-POPOVIĆI

21:15 DJECA FINALE Ž.PRIDVORJE-Ž.ČILIPI

22:15 FINALE ZVEKOVICA-SOKOL DUBRAVKA

23:30 DODJELA NAGRADA

23:50 VATROMET

00:00 ZABAVA-UČITELJICE

 

Č E T V R T F I N A L E

 

 

 

14.07.            SUBOTA

20:00 DJ. A1 – A4  Ž. DUBRAVKA – B. DIMIT./MARTIN

21:00 ZVEKOVICA – ČILIPI -------------------- A

22:00 DJ. A2 – A3 Ž. PLOČ./VITALJ – Ž. CAVTAT

23:00 MEĆAJAC – OBOD ------------------ B

15.07. SLOBODAN DAN

16.07.           PONEDJELJAK

20:00  DJ. A2-A4 Ž . PLOČICE/VITALJ. – BR. DIM./MAR.

21:00  JADRAN – POPOVIĆI ----------------- 1:0

22:00 DJ. B1-B3 Ž. ČILIPI – Ž. PRIDVORJE

23:00  SOKOL - MOLUNAT ------------- 2:1

P O L U F I N A L E

17.07.        PONEDJELJAK

20:00 Ž. Dubravka-Ž. Pridvorje

21:00 ZVEKOVICA-OBOD

22:00 Ž. Čilipi-Ž. Cavtat

23:00 POPOVIĆI-SOKOL

 

RASPORED  ZAVRŠNICE

 

 

  O S M I N A      F I N A L A 

 1 – 16------------------------ I

 8 – 9 -------------------------II

 4 – 13 -----------------------III

 5 – 12 -----------------------IV

 6 – 11 -----------------------V

 3 – 14 ----------------------VI

 7 – 10 --------------------- VII

 2 – 15 ----------------------VIII

Č E T V R T F I N A L E

I – II  -------------------- A

III – IV ------------------ B

V – VI   ----------------- C

VII – VIII    ------------- D

P O L U F I N A L E

A - B

C - D

ODIGRANE UTAKMICE

28.06.  ČETVRTAK

 

 

20:00 A1-A3 ZVEKOVICA-JADRAN   6:3

21:00 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI 1:0 prekid/kiša

22:00 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI odgoda kiša

23:00 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA odgoda kiša

 

29.06. PETAK

20:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI odgoda kiša

21:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA odgoda kiša

22:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD odgoda kiša

 

30.06. SUBOTA

20:00 E1-E3 BAČEV DO - DVD ČILIPI kiša

21:00 C2-C4 MOČIĆI - ZASTOLJE/TUŠIĆI kiša

22:00 F1-F3 ČILIPI - TIHA kiša

23:00 A3-A4 JADRAN- VITALJ. I ĐURINIĆI kiša

NEDJELJA  01.07   SLOBODAN DAN

02.07. PONEDJELJAK

20:00 B3 – B4 PAVLJE B./KAR. - GRUDA 1:1  p3:2

21:00 B1 – B2 PRIDVORJE – GABR./ MIHANIĆI 2:1

22:00 C1 – C2 MEĆAJAC - MOČIĆI 6:2

23:00 C3 – C4 SOKOL – ZASTOLJE/TUŠIĆI 2:0

03.07 UTORAK

20:00 D3 – D4 OBOD - CAVTAT 2:0

21:00 E1 – E2 BAČEV DO - OMLADINAC 3:0

22:00 F1 – F2 ČILIPI - MOLUNAT 2:3

23:00 A1 – A4 ZVEKOVICA – VITALJINA/ĐURINIĆI 4:2

 

04.07. SRIJEDA

20:00 B2 – B3 GABR./MIHANI. – PAVLJE B./KAR 2:1

21:00 B1 – B4 PRIDVORJE - GRUDA 2:5

22:00 D1 – D2 POPOVIĆI - DUNAVE 4:0

23:00 A2 – A3 JUG - JADRAN 0:3

05.07.           ČETVRTAK

20:00  D2- D4 DUNAVE - CAVTAT 3:4

21:00 C2 – C3 MOČIĆI - SOKOL 0:5

22:00 F2 – F3 MOLUNAT - TIHA 1:0

23:00 C1 – C4 MEĆAJAC – ZASTOLJE /TUŠIĆI 2:6

 

06.07.            PETAK

20:30 A1-A2 ZVEKOVICA – JUG KOMAJI 7:0

21:30 E2 – E3  OMLADINAC – DVD ČILIPI 1:1 p2:3

22:30 D2 – D3 DUNAVE – OBOD 2:4

SUBOTA 07.07. SLOBODAN DAN

08.07.2018         NEDJELJA

19:30 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI  2:1

20:30 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI 0:2

21:30 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA 2:1

22:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA 3:3 p 7:6

23:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD 2:2 p5:4

09.07.           PONEDJELJAK

 

19:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI 1:1 p 2:3

20:30 E1 – E3 BAČEV DO – DVD ČILIPI 1:2

21:30 D1 – D4 POPOVIĆI  - CAVTAT  0:4

22:30 F1 –F3 ČILIPI - TIHA 3:0 bb

23:30 A3 – A4 JADRAN –VITALJINA I ĐURINIĆI 3:2

 

 

 

O S M I N A    F I N A L A

 

 

 

  10.07.           UTORAK

19:00 DJ. A1-A2  Ž. DUBRAVKA – Ž. PLOČICE/VIT. 9:0

20:00 DJ. A3-A4 Ž. CAVTAT – BR. DIMIT./MARTIN 5:1

21:00 1 – 16   ZVEKOVICA-ZASTOLJE/TUŠIĆI 3:0 b.b.-------- I

22:00 8 – 9   CAVTAT-ČILIPI 1:5 ------------------------------II

23:00 4 – 13   MEĆAJAC-GRUDA 4:4 p(3:2)-------------III

 11.07    SRIJEDA  SLOBODAN  DAN

12.07.          ČETVRTAK

20:00 DJ. B1-B2 Ž. ČILIPI – Ž. GRUDA 5:1

21:00 DJ. A1-A3 Ž. DUBRAVKA – Ž. CAVTAT 5:2

22:00 5 – 12   OBOD-P.BRDO/KARASOVIĆI  4:2------------IV

23:00 6 – 11   DVD ČILIPI-JADRAN LJUTA  1:3---------------V

13.07.        PETAK

20:00 DJ. B2 – B3 Ž. GRUDA – Ž. PRIDVORJE

21:00 3 – 14   GAB./MIHANIĆI-POPOVIĆI 0:2-------------VI

22:00 7 – 10   SOKOL-BAČEV DO 2:1 ---------------------- VII

23:00 2 – 15   MOLUNAT-JUG KOMAJI 5:2 ---------------VIII

 

 

  • Ekidik Sergije - U žiži SP-a u nama bratskoj Rusiji počelo je pomalo neprimjetno jedno drugo SP. Naravno, ono konavoskih sela i zaseoka...Nama najzanimljivija utakmica za praćenje je bila između Mećajca i Močića, drugi put u dvije godine. Udarni termin, 200-tinjak ljudi na tribinama i oko njih, Željko dobro zagrijan, sve je bilo spremno za spektakularnu utakmicu..i onda šok. Zidane iz Kranjčevićeve se našao u nemilosti šefa struke Velikog Šefa i odigrao malo, premalo da se uopće opet zagrije nakon što je odradio vrhunsko zagrijavanje. I u tih par minuta je opet po ko zna koji put pokazao o kakvom se igraču radi. Ostaje za vidjeti kakva će biti sudbina ovo velemajstora nogometne igre u ekipi Mećajca jer navodno Kiki već čeka sa papirom i spremnom kemijskom olovkom rasplet situacije. Živi bili do utakmice protiv Bubija i Čileta.
  • cavtat - ovo znaci da zvekovica ako pobjedi ide na protvnika obod-mečajac u polufinale?
  • Aaaa - Sto se cudis..tako je svake godine
  • cavtat - bravo moji organizatori,vi ste totalne nubare,ali ovo vam nije slučajnost da zvekovica igra baš svai put poluufinale s mečejcem ili obodm.mislim kako vas nije sramota to radit 10 god.
  • zvekos lokos - četvrto finale zaredom....pa to ne moze ni Brazil!!!!
  • hajduk - Pa kad ste vi zvekosi ko francuzi,sve strani za vas igraju...da je samo oni koji su rodjeni na zvekovici ne bi skupili ni za turnir stolnog tenisa u paru domacih igraca
  • @hajduk - ajde promisli malo prije nego što se isprdiš...
  • hajduk - Aj recite da nije istina molim vas. Sam pogled na prezimena sve govori
Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis