Anketa
18.10.2018
Da li želite da se Turnir Konavoskih sela nastavi

da
ne
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Nogomet
GRUPE ZA 10. TURNIR KONAVOSKIH SELA
Srijeda, 27.06.2018  

Šest posljednje plasiranih momčadi ispada iz turnira .Za odrediti brojeve za šest prvoplasiranih (1-6 ) i šest drugoplasiranih momčadi ( 7-12 )  iz četiri grupe sa po 4 ekipe brišu se utakmice sa posljednjim četvrtim i prema tome se pravi plasman najboljih prvoplasiranih i drugoplasiranih momčadi . Znači kada se izbrišu rezultati sa poljednjim četvrtim imamo 6 grupa sa po tri ekipe  . Za brojeve ( 13-16 ) se određiva plasman prema bodovima koje su osvojili . Uvijeti za plasman su : 1.BROJ BODOVA , 2. GOL RAZLIKA , 3. BROJ DATIH GOLOVA , 4. ŽDRIJEB .               

 

                           OD   P     N   POR  GR            BOD

GRUPA A

1.ZVEKOVICA          3    3    0    0      17:5  +12    9

2.JADRAN LJUTA      2     1    0    1     6:6      0     3

3.JUG KOMAJI         3     1    0    2     2:11    -9    3

4.VIT./ĐUR.             2     0    0    2     3:6     -3    0

GRUPA  B

1.GAB./MIHANIĆI    3    2    0    1     5:4      +1    6

2.P.BRDO/KAR.        3    1    1    1     4:3     +1     4

3.GRUDA                 3    1   1    1     7:5     +2     4

4.PRIDVORJE           3    0    1   2     4:8      -4     3

 

GRUPA  C

1.MEĆAJAC               3     2    1    0     15:7    +8   7

2.SOKOL                   3     2    1    0     10:3    +7   7

3.ZAST./TUŠIĆI          2    0    0    2      2:8    -6    0

4.MOČIĆI                   2    0    0    2     2:11    -9    0

 

GRUPA  D

1.OBOD                      3    2   1    0      8:4    +4   7 

2.POPOVIĆI                2    1   1    0       6:2   +4    4

3.CAVTAT                    2    1   0    1       4:5    -1    3

4.DUNAVE                   3    0    0    3      5:12    -7   0

 

GRUPA  E

1.BAČEV DO                1    1    0     0       3:0   +3   3

2.DVD ČILIPI               1    0    1     0       1:1     0    1

3.OMLADINAC              2    0    0     2       1:4    -3   1

GRUPA  F

1.MOLUNAT                  2    2    0     0       4:2   +2   6   

2.ČILIPI                      1    0    0     1       2:3     -1    0 

 

3.TIHA                       1    0     0     1      0:1     -1   0

 

TURNIR DJECE

GRUPA   A

1.ŽUPA DUBRAVKA

2.ŽUPA PLOČICE I VITALJINA

3.ŽUPA CAVTAT

4.BRASTVO DIMITRIJE I MARTIN

 

GRUPA   B

 

1.ŽUPA ČILIPI

2.ŽUPA GRUDA

3.ŽUPA PRIDVORJE

Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis