Anketa
07.06.2019
Turnir je bolji kada je :

više ekipa i lošija je kvaliteta
manje ekipa i bolja kvaliteta
ni jedno ni drugo
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Info
RASPORED UTAKMICA
Nedjelja, 30.06.2019  

SRIJEDA 19.06.2019

20:00 A1 - A2 DUBRAVKA - DRVENIK..............3 : 2

21:00 A3 - A4 LJUTA - MOLUNAT................... 3 : 3 p 3:2

22:00 B1 - B2 ZVEKOVICA - PAVLJE BR. I KARAS..0 : 7

23:00 B3 - B4 PRIDVORJE - VODOVAĐA .............. 3 : 0

ČETVRTAK 20.06.2019

20:00 D1 - D2 ČILIPI - OBOD ................... 1 : 1 p 4: 5 

21:00 C3 - C4 CAVTAT - MOČIĆI ..............1 : 2

22:00 C1 - C2 POPOVIĆI - BAČEV DO ....... 1 : 3

23:00 D3 - D4 RADOVČIĆI - GABR. I MIH. ..2 : 6

PETAK 21.06.2019

20:00 E1-E2 MEĆAJAC - VITALJ. I ĐURINIĆI .....3 : 0

21:00 E3-E4 DVD ČILIPI - ZASTOLJE I TUŠIĆI ...2 : 0

22:00 A5-A3 DUNAVE - LJUTA .........................5 :1

23:00 A2-A4 DRVENIK - MOLUNAT ...................1 : 1 p 2:3

SUBOTA 22.06.

20:00 B1-B4ZVEKOVICA - OMLADINAC 1 : 8

21:00 D1-D4 ČILIPI - GABRILE/MIH. 2 : 0

22:00 C1-C4 POPOVIĆI - MOČIĆI  3 : 4

 

NEDJELJA 23.06.

20:15 B2-B3 P. BRDO/KAR. - PRIDVORJE ....2 : 2 p3:2

21:15 A1-A4 SOKOL -MOLUNAT .................1 : 0

22:30 D2- D3 OBOD - RADOVČIĆI .............3 : 1

PONEDJELJAK 24.06.2019

20:00 E1 – E4 MEĆAJAC – ZAST./TUŠ.  ..........0 : 3

21:00 E2 – E3 VIT./ĐUR. – DVD ČILIPI ...........0 : 2

22:00 B2 – B4 P.BRDO/KAR. – OMLADINAC..0 : 1

23:00 A2 - A5 DRVENIK - DUNAVE ...............4 : 1 

UTORAK 25.06.2019

20:00 A2 - A3 DRVENIK - LJUTA ................ 3:0

21:00 C2 - C4 BAČEV DO - MOČIĆI .............4:2

22:00 A1 - A5 SOKOL - DUNAVE   ...............4:1

23:00 C1 - C3 POPOVIĆI - CAVTAT  ............4:2

 

SRIJEDA 26.06.2019

20:00 E2 - E4 VIT./ĐUR -ZAST./TUŠ. ..........3:8

21:00 D2 - D4 OBOD - GAB./MIH ................7:1

22:00 D1 - D3 ČILIPI - RADOVČIĆI .............5:0

23:00 E1 - E3 MEĆAJAC - DVD ČILIPI  .........2:2   

 

ČETVRTAK 27.06.2019

20:00 B1 - B3 ZVEKOVICA - PRIDVORJE  ....... 1:7

21:00 A4 - A5 MOLUNAT DUNAVE ..................3:2

22:00 C2 - C3 BAČEV DO - CAVTAT ...............2:2

23:00 A1 - A3 SOKOL - LJUTA  ......................4:4

 

O S M I N A   F I N A L A

 

PETAK 28.06.

20:00 DJECA B1-B3 Ž.DUBRAKA-Ž.PRIDVORJE ..5:1

21:00 DJECA A1-A4 Ž.ČILIPI-Ž.CAVTAT ........... 3:1

22:00 5-12 DVD ČILIPI - DRVENIK 1 : 0 ---------IV

23:00 8 - 9 VODOVAĐA - MOČIĆI  4 : 4 p 7:6-----II

 

NAPOMENA!

Ukoliko ekipe koje izvuču brojeve 1,16,8 , 9(tj. prvi dan osmine finala) igraju u četvrtak , zbog dana odmora će igrati sljedeći dan osmine finala subota , a parovi od subote u petak . 

Također ako u subotu bude igralo P.Brdo/Kar. igrati će sljedeći dan u nedjelju u prvoj satnici ( zbog slave u selu i zabave koju organiziraju ) , a par iz prve satnice će igrati na mjestu P.Brda/Kar. u subotu .

 

SUBOTA 29.06.2019

20:00 DJECA A1 - A2 Ž.ČILIPI - Ž. GRUDA  3 :2

21:00 DJECA A3 - A4 Ž.VIT./PL. -Ž. CAVTAT  0:5

22:00 4 - 13 BAČEV DO - MEĆAJAC ---0:1---- III

23:00 1 - 16 DUBRAVKA - DUNAVE ---2:5---- I

 

NEDJELJA 30.06.

20:00 DJECA A1-A3 Ž.ČILIPI - Ž.PLO./VIT   ....14 -0

21:00 DJECA B1-B2 ŽDUBRAVKA - B.DIM./MAR. 7:1

22:00 6 - 11 ČILIPI - PAV.B./KAR. ------- 0:1----- V

23:00 3 - 14 OBOD - POPOVIĆI -----------3:2 ----- VI

 

PONEDJELJAK 01.07.

20:30 DJECA A2-A3 Ž.GRUDA - Ž.VIT./PLO ....20:0

21:30 7 - 10 ZAS./TUŠ. - MOLUNAT ----3:2 ---- VII

22:30 2 - 15 PRIDVORJE - GAB./MIH. --6:0---- VIII

 

Č E T V R T F I N A L E

 

UTORAK 02.07.

20:30 DJECA B2- B3 B.DIM./MAR -Ž.PRIDVORJE 2:3

21:30 I - II  DUNAVE - VODOVAĐA 3:3 P6:5 ....... A

22:30 III - IV MEĆAJAC - DVD ČILIPI 0:1 ........... B

 

SRIJEDA 03.07.

20:30 DJECA A2-A4 Ž. GRUDA - Ž.CAVTAT  1: 3

21:30 V - VI P.BRDO/KAR. - OBOD --5 : 3 ------ C

22:30 VII - VIII ZAS./TUŠ - PRIDVOJE -0 : 5---- D

 

ČETVRTAK 04.07. SLOBODAN DAN

 

P O L U F I N A L E

 

PETAK 05.07.

20:00 DJECA A1 - B2 Ž. ČILIPI - Ž. PRIDVORJE 2:2 P5:4

21:00 DJECA B1 - A2 Ž. DUBRAVKA - Ž. CAVTAT 8:0

22:00 A - B  DUNAVE - DVD ČILIPI 1:1 P4:3

23:00 C - D P.BRD./KAR. - PRIDVORJE 4:4 P6:7

 

SUBOTA 06.07.  SLOBODAN DAN

 

NEDJELJA 07.07.     F I N A L E

19:30 DJECA UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

Ž.PRIDVORJE - Ž. CAVTAT 2: 3

20:30 GL.TURNIR UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

P.BRDO/KARASOVIĆI - DVD ČILIPI 1: 0

21:30 DJECA FINALE Ž.DUBRAVKA - Ž.ČILIPI 5 :0

22:30 FINALE PRIDVORJE - DUNAVE 4:2

23:30 DODJELA MEDALJA

00:00 ZATVARANJE TURNIRA UZ VATROMET

00:10 MATKO I BRANE ZABAVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-16 ------------------I

8-9 -------------------II

4-13 -----------------III

5-12 -----------------IV

6-11 -----------------V

3-14 -----------------VI

7-10 -----------------VII

2-15 -----------------VIII

 

ČETVRTFINALE

I-II -------------------A

III-IV ----------------B

V-VI ------------------C

VII-VIII --------------D

POLUFINALE

A - B

C - D


Upišite komentar

Ime:
Komentar:
  • Mato Njiov - a sto je mladim grudanima,stali na stanici?
  • Igrač - Može li raspored za idući tjedan kako bismo mogli planirati posao?
  • tribina 123 - Opet bajo vodi Čilipe do naslova
  • Gb - Zakasnili smo na prugu sto ide na ljutu.
  • 0 - Jure Lovric s Oboda hahahahahahahahahsha bruka
  • Disciplinac - Da li je netko suspendiran iz ekipe Mećajca nakon jucerasnjeg divljanja i iskljucenja igraca?
  • Kad ako ne sad - Prepravak za Župu Plo-Vit?
  • Boginja - Jesu Mecajac i DVD trebali riješiti utakmicu na penale ako je zavrsilo 2:2
  • Rao - Nisu jer nemaju isti broj bodova
  • Odg Boginja - Nisu jer nemaju isto bodova da bi penali ista odlucivali.
  • Boginja - Ok hvala
  • upitnik - GDJE JE LISTA STRIJELACA
  • Dsshh - Hoce li bit kakva zabava ove godine
  • Načelnik - Bez Komaja i Grude ovo natjecanje nije legitimno
  • Provjereno - Đurkovic je na utakmici protiv Gabrila dobio drugi zuti karton (prvi protiv Čilipa) i ne smije igrat osminu finala.
  • Go - Nakon 3 kartona nesmije igrat
  • Go - Nakon 3 kartona nesmije igrat
  • Dadada - Nebi on uopce smijo igrat za obod ...al bolje da igra domaci momak nego netko sa strane
  • Eko Uskok - Obod ti je pod Cavtatom, tako da od vrha Mećajca do Čiste luke može igrat tko za koga hoće
  • Dsshh - U pravu si...al to nije posteno prema ostalim ekipama...jedne godine igras za mecajac ,druge za poluganje,sljedece za tihu pa za cavtat pa obod😂
  • Fan - VIDIMO SE I DOGODINE LJUĆANI.TURNIR POSTAJE TRADICIJA.I TAKO TREBA OSTATI
  • Eko Uskok - Isto tako ima više ekipa iz Čilipa, a bilo je i s Grude... Bio je prijedlog da se mora pauzirat godinu prije prelaska u drugu ekipu, ali nije prošao...
  • selo - ekipa ne može imati nazive više od tri sela, tako ćemo imati solidnih 10 ekipa, super...
  • ivoš - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sve ću stuć aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • navijac - Fali samo da veceras dunave uđu u finale
Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis