Anketa
07.06.2019
Turnir je bolji kada je :

više ekipa i lošija je kvaliteta
manje ekipa i bolja kvaliteta
ni jedno ni drugo
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Nogomet
RASPORED UTAKMICA
Četvrtak, 07.07.2022  

22.06.2022. SRIJEDA

20:00 A1-A2 PRIDVORJE - SOKOL 5 : 2

21:00 A3-A4 ZVEKOS LOKOS - LOVORNO 2 : 3

22:00 B1-B2 ZVEKOVICA - GABRILE I MIHANIĆI 6 : 0

23:00 B3-B4 LJUTA - MOČIĆI 1 : 0

 

23.06.2022. ČETVRTAK

20:00 C1-C2 POPOVIĆI - VODOVAĐA  1 : 3

21:00 C3-C4 DUNAVE - OBOD  1 : 5

22:00 D1-D2 MEĆAJAC - PLUTAJUĆA MINA C. 2 : 5

23:00 D3-D4 ZILLIPPI - MOLUNAT 1 : 5

 

24.06.2022 PETAK

20:00 E1-E2 ČILIPI - ZASTOLJE I TUŠIĆI 5 : 0

21:00 E3-E4 HAJDUK R. - BAČEV DO  0 : 5 bb

22:00 F1-F2 DVD ČILIPI - PAVLJE BRDO I KARAS. 1 : 5

23:00 B1-B4 ZVEKOVICA - MOČIĆI 5 : 0

 

25.06.2022 SUBOTA

 

20:00 D2-D3 CAVTAT PLUTAJUĆA M. - ZILLIPPI 1:1 p3:4

21:00 A1-A4 PRIDVORJE - LOVORN0 I DRVENIK2:2 p3:2

22:00 A2-A3 SOKOL - ZVEKOS LOKOS  3:2

23:00 B2-B3 GABRILE I MIHANIĆI - LJUTA  1: 2

 

26.06.2022. NEDJELJA

 

20:00 E2-E3 ZASTOLJE I TUŠIĆI - HAJDUK R.

21:00 D1-D4 T. MEĆAJAC - MOLUNAT 1:1 p2:3

22:00 C2-C3 VODOVAĐA - DUNAVE 2:1 

23:00 C1-C4 POPOVIĆI - OBOD 3:3 p 10:9

 

27.06.2022. PONEDJELJAK 

 

20:00 F2-F3 PAVLJE B. I KARAS. - VITALJINA 3:1

21:00 A1-A3 PRIDVORJE - ZVEKOS LOKOS 2:0

22:00 A2-A4 SOKOL - LOVORNO I DRVENIK 4:2

23:00 E1-E4 ČILIPI - BAČEV DO 2:1

 

28.06.2022. UTORAK 

20:00 D2-D4 CAVTAT P. MINA - MOLUNAT 0:4

21:00 B1-B3 ZVEKOVICA - LJUTA 0:1

22:00 C1-C3 POPOVIĆI - DUNAVE 1:0

23:00 B2-B4 GABRILE I MIHANIĆI - MOČIĆI 0:2

 

29.06.2022. SRIJEDA 

 

20:00  A1-A2 DUBRAVKA - CAVTAT 2 DJECA 1:6

21:00 B1-B2 MOČIĆI - GRUDA DJECA 0:10

22:00 C2-C4 OMLADINAC - OBOD 1:6

23:00 F1-F3 DVD ČILIPI - VITALJINA 1:1 p 2:4

 

ČETVRTAK 30.06.2022

20:00 A1-A3 DUBRAVKA - ČILIPI  DJECA  1 : 2

21:00 C1-C2 CAVTAT 1-PLOČICE  DJECA  3:0 

22:00 D1-D3 MEĆAJAC - ZILLIPPI       1 : 2

23:00 E2-E4 ZASTOLJE I TUŠ.- BAČEV DO  0 : 4

 PETAK 01.07.2022 SLOBODAN DAN

 

OSMINA FINALA

SUBOTA 02.07.2022

20:00 Ž.PRIDVORJE - MOČIĆI   6 : 2    DJECA

21:00 CAVTAT 1 - DIM. I MARTIN  6 : 1 DJECA

22:00 1-16 MOLUNAT-MOČIĆI 1:1 p 4:3 --------------I

23:00 4-16 LJUTA-POPOVIĆI  0:0 p 3:2 ------------III

 

NEDJELJA 03.07.2022

20:00 CAVTAT 2-ČILIPI  2 : 1      DJECA

21:00 5-12 OBOD-ZILLIPPI  3 : 1 --------------------IV

22:00 2-15 PAV.BRDO I KAR. -P.MINA 10 : 0 ------VIII

23:00 7-10 ZVEKOVICA-VODOVAĐA 4 : 3 ----------VII

PONEDJELJAK 04.07.2022

20:00 Ž. GRUDA - Ž. PRIDVORJE  4 :1      DJECA

21:00 3-14 ČILIPI-LOV. I DRVENIK  2:1-------------VI

22:00 8-9 BAČEV DO-DUBRAVKA 2:4---------------- II

23:00 6-11 PRIDVORJE-VITALJINA 5:1---------------V

 

ČETVRTFINALE

 

UTORAK 05.07.2022.

20:00  Ž PLOČICE - DIMIRIJE I MARTIN  2 : 0

21:00  III -  IV  LJUTA - OBOD   1:0 ------------------B

22:15  VII - VIII ZVEKOVICA- P.BRDO/KAR. 0:4 ---D

 

SRIJEDA 06.07.2022.

20:00 Ž. GRUDA - Ž. PRIDVORJE 1:1 P 3:2 

21:00 CAVTAT 1 - CAVTAT 2 0:9 

22:00 I - II  MOLUNAT - DUBRAVKA  0:2 ------------A 

23:00 V - VI PRIDVORJE - ČILIPI    1:2 --------------C

 

POLUFINALE

 

ČETVRTAK 07.07.2022

20:00 Ž.GRUDA - CAVTAT 1  2 : 3

21:00  A - B      DUBRAVKA -  LJUTA  4 : 0

22:15  C - D      ČILIPI - PAVLJE B. I KARASOVIĆI 0:0 p 2:1

 

F I N A L E

 

SUBOTA 09.07.2022.

20:00 PRIDVORJE -  CAVTAT 2 FINALNA UTAKMICA

21:00 PAVLJE B. I KARASOVIĆI - LJUTA 

22:30 ČILIPI - DUBRAVKA

OSMINA FINALA

5-12--------------IV

8-9----------------II

4-13--------------III

1-16---------------I

6-11--------------V

3-14--------------VI

7-10--------------VII

2-15--------------VIII

 

ČETVRTFINALE

I - II -------------A

III - IV ----------B

V - VI ------------C

VII - VIII ---------D

 

POLUFINALE

A - B

C - D

  • Joja - Nema predaje
  • ZDS - Ima li lista strijelaca?
  • Dobro pitanje - Hoce li se izbacivati lista strijelaca ikako
Sponzori



" L I N E A " salon pokućstva
ADRIATIC-OSIGURANJE
Caffe bar "PERGOLA"