Linkovi
Ljuta
15. VEČER LJUTA2022
Petak, 08.07.2022

Ž GRUDA -CAVTAT 1 2:3 -Dječaci iz Catata u u zbudljivoj utakmici zasluženo osvajaju treće mjesto .

LJUTA - DUBRAVKA 0:4 - Utakmica u kojoj iskusna momčad iz Dubravke ozbiljno je shvatia Ljutu koja je u četvrtfinalu pobjedila Obod i pobjedila je na iskustvo . Momčad iz Dubravke je bila nadmoćna i u oba poluvremena je zabila po dva pogotka . Mi nismo imali odgovor na igru močadi iz Dubravke te im čestitamo na zasluženoj pobjedi .

PAVLJE BRDO I KARASOVIĆI - ČILIPI 0:0 p 1:2 - Utakmica koju možemo proglasiti ljepoticom ovogodišnjeg turnira , pobjedila je momčad Čilipa u lutriji penala . Utakmica poslje 40 minuta je završila sa neodlučenim rezultatom 0:0 . U lutriji penala sretniji i spretniji su bili momci iz Čilipa.

U velikom finalu Ljute 2022 igrati će Dubravka i Čilipi , dok će se za treće mjesto boriti Ljuta i Pavlje Brdo i Karasovići .