Linkovi
Ljuta
Srijeda, 01.07.2015

Sinoć su riješene grupe F,G i H i svatko tko je došao na ljutu sigurno nije zažalio.

U prvoj utakmici večeri za prolaz su se borili Obod i Molunat.Bolji je bio Obod rezultatom 3:0.Iako se čini da su Obođani lako preskočili Molunćane to na terenu nije bilo tako jer su se Molunćani hrabro i čvrsto borili.

U drugoj utakmici sastali su se Mećajac i Zastolje u utakmici koja je odlučivala prvo mjesto u skupini i uvjetno rečeno lakšeg protivnika u osmini finala.Prvi su poveli Zastoljani da bi Mećajac prekrasnim golom izjednačio te na kraju sva i odnio sva 3 boda golom nekoliko minuta prije kraja.

Zadnja utakmica večeri možemo slobodno reći je bila možda jedna od najuzbudljivijih ikad na turniru.Za prolaz su se borile ekipe Sokola i Grudensburga.Utakmica je započela ispitivanjem snaga na terenu.U prvom poluvremenu smo vidjeli samo jedan gol koji je djelo Vlaha Brajkovića iz ekipe Grudnesburga.Međutim drugo poluvrijeme nam je donijelo još 5 golova.Prvo Grudensburg 6 minuta prije kraja odlazi na 2:0 te se činilo da će utakmicu mirno privesti kraju no Dario Perak vraća nadu Sokolu 4 minute prije kraja.Zatim 3 minute prije kraja Sokol uvodi golmana igrača i uspijeva izjednačiti rezultat.No tu uzbuđenjima nije bio kraj.Minutu prije kraja Grudensburg odlazi na 3:2 , a Sokol ponovno uvodi golmana igrača što im je i ovaj put urodilo plodom te 12 sekundi prije kraja mladi Pavo Kuliš postiže izjednačujući gol što je značilo da će se o putniku u osminu finala odlučiti penalima.Tu je koncentriraniija momčad Grudensburga koja ide dalje.Nadamo se da će biti što više ovakvih utakmica u daljnjem dijelu turnira jer zbog ovakvih utakmica je ovaj turnir to što jest.

Večeras je zadnja večer grupne faze turnira.Odlučivat će se u skupinama C i D.